Płatności mobilne w technologii HCE

HCE

Szanowni Państwo,


Bank Spółdzielczy w Sochaczewie uruchomił usługę płatności zbliżeniowych HCE, umożliwiającą dokonywanie opłat za towary i usługi w punktach handlowo-usługowych przy użyciu telefonu komórkowego. Dzięki funkcjonalności HCE Klienci Banku zrealizują transakcję w analogiczny sposób jak w przypadku użycia kart zbliżeniowych (dla kwoty powyżej 50 PLN płatność telefonem wymaga także kodu PIN). Usługa kierowana jest do posiadaczy kart debetowych Visa.


Rozwiązanie HCE jest całkowicie niezależne od operatora sieci komórkowej oraz producenta marki telefonu posiadacza. Aby aktywować usługę na urządzeniu mobilnym powinien być zainstalowany system Android w wersji 4.4 bądź wyższej, a telefon musi posiadać moduł NFC oraz połączenie z Internetem (usługa wymiany danych nie jest wykorzystywana przy dokonywaniu transakcji). Do rejestracji karty w urządzeniu niezbędna jest aplikacja Planet Mobile HCE Wallet, dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play. Po krótkim okresie aktywacji karty (instrukcja rejestracji karty znajduje się w Podręczniku Użytkownika) Klient uzyskuje możliwość realizowania transakcji bezgotówkowych, wykorzystując w tym celu jedynie posiadany telefon komórkowy. Korzyści funkcjonalności HCE:


  • wygoda – płatności zbliżeniowe przy użyciu dowolnego urządzenia mobilnego (smartfon, tablet)
  • bezpieczeństwo – transakcja możliwa jedynie po wpisaniu hasła do aplikacji mobilnej lub odblokowaniu urządzenia
  • łatwy i szybki sposób instalacji aplikacji i aktywacji karty
  • możliwość rejestracji kilku kart Klienta
  • możliwość wypłaty gotówki w bankomatach, wyposażonych w czytniki kart zbliżeniowych

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z pracownikami oddziałów Banku Spółdzielczego w Sochaczewie.


RODO

O nas

Aktualne promocje

Oferta Banku

Kontakt z doradcą

Kontakty

Logowanie

Misja Banku Klienci Indywidualni Infolinia - Karty Płatnicze PSD2 Developer
Władze Banku Przedsiębiorcy BS Sochaczew Polityka Prywatności
Historia Rolnicy
Archiwum BFG
Pliki do pobrania

Bank Spółdzielczy w Sochaczewie

Projekt, kod, wykonanie: Mariusz Wiśniewski. Witryna jest własnością Banku Spółdzielczego w Sochaczewie. Prawa autorskie zastrzeżone © 2011-2019.

Strona internetowa zgodna ze standardem W3C XHTML 1.1