Talentowisko

Talentowisko

W roku szkolnym 2018/2019 rozpoczynamy szóstą edycję ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego TalentowiSKO. Program kierowany jest do uczniów w każdym wieku, od szkoły podstawowej po maturzystów. Został przygotowany tak, żeby uczniowie – zarówno Ci starsi jak i młodsi – odkryli w sobie talenty, rozwijali je i przekuli w swój życiowy sukces.


Programowi przyświeca hasło: talenty dodajemy, mnożymy, potęgujemy. Zgodnie z jego ideą:Dobre nawyki kształtuje się od najmłodszych lat, dlatego ważne aby już na etapie wczesnoszkolnym uczyć dzieci funkcjonowania w świecie finansów. Program „TalentowiSKO” to czyni. Rozwija w dzieciach i młodych poczucie własnej wartości. Dzięki niej rośnie w nich wiara, że dzięki pracy i talentowi można osiągnąć sukces.


Zachęcamy wszystkie szkoły, w których działają SKO pod patronatem naszego Banku, do wzięcia udziału w konkursach. Szkoły, gdzie SKO jeszcze nie funkcjonuje zapraszamy do zakładania Szkolnych Kas Oszczędności, by móc z naszym Bankiem podjąć wyzwania konkursowe.


Termin zgłoszeń upływa 31 października 2018 roku. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać na stronie www.talentowisko.pl, lub w każdej jednostce organizacyjnej Banku Spółdzielczego w Sochaczewie.
RODO

O nas

Aktualne promocje

Oferta Banku

Kontakt z doradcą

Kontakty

Logowanie

Misja Banku Klienci Indywidualni Infolinia - Karty Płatnicze Polityka Prywatności
Władze Banku Przedsiębiorcy BS Sochaczew
Historia Rolnicy
Archiwum BFG
Pliki do pobrania

Bank Spółdzielczy w Sochaczewie

Projekt, kod, wykonanie: Mariusz Wiśniewski. Witryna jest własnością Banku Spółdzielczego w Sochaczewie. Prawa autorskie zastrzeżone © 2011-2018.

Strona internetowa zgodna ze standardem W3C XHTML 1.1