Kredyt gotówkowy „EKOlogiczny”


EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Banki z Grupy BPS, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Bankach Spółdzielczych Grupy BPS ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.


Czym jest kredyt na cele ekologiczne i nie tylko??

To kredyt częściowo przeznaczony na inwestycję proekologiczną jak np.:
  • Ocieplenie domu, w tym wymianę drzwi i okien, instalację nowych pieców, kotłów CO itp.
  • Zakup urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii (np. paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła czy przydomowych wiatraków).
  • Przydomowe oczyszczalnie, stacje uzdatniania i systemy odzysku wody.
  • Zakup energooszczędnego sprzętu AGD.
  • Zakup rowerów i innego sprzętu sportowego.
  • Przydomowe oczyszczalnie, stacje uzdatniania i systemy odzysku wody.
  • Po głowie chodzi Ci coś innego? Nasz doradca chętnie przyjrzy się Twoim pomysłom.

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wyliczonego na dzień 27.05.2020 r. wynosi 8,26%, gdzie całkowita kwota kredytu wynosi 26 000 zł, spłacanego w 51 równych ratach w wysokości 575,08 zł i ostatnia 52 rata w kwocie 575,16 zł, z oprocentowaniem stałym 6,50% w stosunku rocznym, i prowizją 3,00%, odsetki 3 904,24 zł, całkowita kwota do zapłaty: 30 684,24 zł, całkowity koszt kredytu: 4 684,24 zł.


Skontaktuj się z najbliższą placówką naszego Banku 

i zapytaj o kredyt gotówkowy „EKOlogiczny”.

    Lokalizacja